Dome SPA oāze ir vieta, kur ķermenis un gars var ļauties pilnīgai relaksācijai. Mēs vēlamies sniegt Jums pāris padomus, lai padarītu Jūsu vizīti pie mums iespējami patīkamu un ērtu. 

Ieteicamais apģērbs
Jūsu ērtībām mēs piedāvājam ierasties SPA zonā halātā un čībās, kas ir pieejami Jūsu viesnīcas numurā.  Taču, ja Jums ir ērtāk ierasties ikdienas apģērbā, mēs ar prieku piešķirsim Jums gan halātu, gan čības SPA zonā. Kā arī iesakām Jums procedūru laikā izmantot vienreizlietojamo apakšveļu, ko mūsu speciālisti Jums izsniegs pirms procedūras.
 
Īpaši veselības norādījumi
Lūgums informēt mūsu SPA darbiniekus, ka Jums ir kādas veselības problēmas vai grūtniecība, jo dažas no piedāvātajām procedūrām nav ieteicamas vai ir aizliegtas.
 
Ierašanās
Jūsu ērtībām lūdzam ierasties 10 – 15 minūtes pirms procedūras sākuma laika, kas ne tikai sniegs Jums iespēju uzdot mūsu speciālistiem Jūs interesējošos jautājumus, bet arī ļaus atslābināties hammamā vai vienkārši sagatavoties procedūrai. Vēlāka ierašanās diemžēl, saīsinās procedūras laiku; cienot visus Dome SPA viesus, procedūras tiek pabeigtas paredzētajā laikā.

SPA apmeklējuma atcelšana
Ja Jūs vēlaties mainīt SPA apmeklējuma laiku vai arī atcelt apmeklējumu pavisam, lūgums informēt mūs par to vismaz 12 h iepriekš. Ja atteikums ir saņemts vēlāk kā 12 h, kā arī neierašanās gadījumā mēs paturam tiesības iekasēt pilnu cenu no pasūtīto procedūru vērtības, vai pielikt to pie viesnīcas kopējā rēķina.
 
Atsauksmes
Mēs būsim priecīgi saņemt Jūsu atsauksmi par Jūsu pieredzi un piedzīvotajām sajūtām mūsu SPA. Esat laipni aicināti uzrakstīt atsauksmi viesu grāmatā, kas atrodas SPA, vai arī aprunāties ar SPA vadītāju.

 

Kontakti

  • Darba laiks
  • Darba dienās no 10.00 līdz 20.00
  • Brīvdienās no 10.00 līdz 20.00

Rezervācija

Datums *
Laiks *